Nowe produkty

 • Pręt stalowy Ø 8
  Pręt stalowy Ø 8

  Pręt stalowy przeznaczony do dociążenia tkaniny w roletach dzień-noc w...

  10,57 zł

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Tkaniny roletowe
Proponujemy szeroki wybór tkanin do rolet, z możliwością cięcia pod wymiar. Przy zakupie całej beli - ceny ustalamy indywidualnie.

Tkaniny roletowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • SHANTUNG
  Tkaniny jednobarwne z delikatnym wzorem. Tkaniny są impregnowane, antystatyczne. Skład poliester 100 %. Szerokość belki 160 cm. Na belce znajduje się ok 40-50 mb.
 • BLACKOUT

  BLACKOUT to specjalna tkanina pokryta jednostronnie gumą, dzięki czemu roleta zupełnie nie przepuszcza światła. Idealna do sypialni, biur czy sal konferencyjnych - wszędzie tam gdzie potrzebujesz zaciemnienia. Dzięki unikalnym cechom tkanina ta spełnia znakomitą ochronę anty-termiczną.

  Szerokość rolki : 200 cm. Gramatura : 285 g/m2, Skład : 100% PES., Stopień zaciemnienia: 100 %

 • ROYAL

  Tkaniny roletkowe Royal zapewniają niewielką przepuszczalność promieniowania słonecznego do wewnątrz pomieszczenia. Wieczorem z zewnątrz nie widać co jest w pomieszczeniu, natomiast w dzień jasne kolory tkanin rozpraszają promienie słoneczne, ale słońce nie razi - w pomieszczeniu jest jasno. Im ciemniejsza tkanina tym światła jest mniej. Są to tkaniny gładkie, które posiadają małą strukturę-kratkę. 

  Skład tkaniny: 100% PES, gramatura 175 g/m2, przepuszczalność światła ok 45%, Szerokość rolki 160 cm.

 • WYPRZEDAŻ

  Wysokiej jakości tkaniny przeznaczone do produkcji rolet okiennych i dekoracji wnętrz. Bogata paleta różnorodnych wzorów w wielu tonacjach kolorystycznych pozwala na doskonałe dopasowanie tkanin do wizualnych potrzeb wnętrza.

  Tkaniny przeznaczone są do produkcji rolet zwijanych.

  Odcień może się różnić od koloru faktycznego dlatego istnieje możliwość otrzymania darmowych próbek materiałów listem. W tym celu należy wysłać mailem adres dostawy oraz wybrane próbki.

 • DZIEŃ NOC
  Tkaniny do produkcji roletek dzień i noc charakteryzują się materiałem podzielonym na przemiennie w poziome pasy. Charakterystyczne pasy dla tego typu tkanin posiadają zróżnicowaną przepuszczalność światła co zapewnia bardzo dobre możliwości regulacji nasłonecznienia pomieszczenia. Tkaniny wykonane są z materiału poliestrowego o gramaturze 110g/m2 i szerokości maksymalnej 215 cm.
 • ROLETY RZYMSKIE
  Tkanina tunelowa do rolet rzymskich składa się w 100 % z poliestru. Posiada gotowe tunele na pręt (fiszbinę) oraz pętelki do przewlekania sznurka podciągającego. Odstęp między tunelami znajduje się co 20 cm. Szerokość belki tkaniny 190 cm. Gramatura 208 g/m2. Nie posiada atestu niepalności. Tkaninę można prać w temperaturze 30 stopni. Nie chlorować, można prasować. Prezentowana przez nas tkanina jest gęsto tkana ( tj. wieczorem z zewnątrz nie widać co jest w pomieszczeniu, natomiast w dzień jasne kolory tkanin rozpraszają promienie słoneczne, ale słońce nie razi - w pomieszczeniu jest jasno. Im ciemniejsza tkanina tym światła jest mniej.)
 • TKANINY PLISOWANE