Nowe produkty

Promocje

Płatności

 

1. Zamawiający dokonuje Płatności niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 7 dni od momentu otrzymania Potwierdzenia Zamówienia. Z zastrzeżeniem pkt. 2 poniżej, Zamawiający może dokonać Płatności za pomocą jednego z niżej wymienionych sposobów:

a) za pobraniem - ta forma płatności oznacza, że Zamawiający dokonuje zapłaty z tytułu ceny i kosztów dostawy towaru przy odbiorze przesyłki,

b) przelewem bankowym na konto Sprzedawcy o numerze: 88 2490 0005 0000 4500 3736 7268, wpisując w tytule przelewu "Dorolet.com.pl: numer zamówienia".

c) kartą kredytową,

d) e-przelewem - transakcję realizuje system e-card

 

 2. W przypadku zamówienia obejmującego produkty:

a) szyte na miarę,

b) tkaniny, komponenty cięte z metra, lub

c) gdy wartość Zamówienia przekracza kwotę 1000 zł brutto

- jedynymi możliwymi formami płatności są: przelew, e-przelew za pomocą serwisu payu.pl lub paypal.pl.

 3. Zamawiający może także skorzystać z płatności ratalnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji niezbędny jest kontakt ze Sprzedawcą.

 4. Sprzedawca potwierdza otrzymanie płatności na podany przez Zamawiającego adres poczty elektronicznej.

 5. Płatność uważa się za dokonaną z chwilą zaksięgowania należnej kwoty na rachunku Sprzedawcy.

Sklep internetowy Dorolet.com.pl nie ponosi kosztów jakie Klient jest zobowiązany zapłacić na rzecz podmiotów trzecich obsługujących daną formę płatności, w szczególności opłat bankowych za dokonanie przelewu lub opłat pocztowych za dokonanie przekazu pieniężnego. Koszty takie nie są uwzględniane w całkowitej kwocie zamówienia.