Nowe produkty

 • Maroko biały-2100
  Maroko biały-2100

  Tkanina posiada gotowe tunele na pręt (fiszbinę) oraz pętelki do...

  28,46 zł
 • Maroko beż-0299
  Maroko beż-0299

  Tkanina posiada gotowe tunele na pręt (fiszbinę) oraz pętelki do...

  28,46 zł
 • Maroko jasny beż-1598
  Maroko jasny beż-1598

  Tkanina posiada gotowe tunele na pręt (fiszbinę) oraz pętelki do...

  28,46 zł

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Tkaniny do rolet rzymskich

Podstawą efektownie wyglądającej rolety rzymskiej jest przede wszystkim jakość i wzór wykorzystanego materiału. W naszej ofercie znajdą Państwo tkaniny dekoracyjne o doskonałej jakości, bogatym wzornictwie i niskiej cenie. Materiały w oryginalnych kolorach idealnie pasują do każdego typu wnętrz.

Tkaniny do rolet rzymskich W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Maroko 8917

  20190328_154803.jpg

  Tkanina dekoracyjna Maroko z geometrycznym wzorem idealna na rolety rzymskie. Posiada gotowe tunele na pręt (fiszbinę) oraz pętelki do przewlekania sznurka podciągającego.

  Odstęp między tunelami znajduje się co 20 cm.

  Szerokość belki tkaniny 170 cm. Gramatura 232 g/m2 Skład: 67 % Bawełna, 33% Poliester.

  Tkanina jednostronna, średniej grubości, bardzo dobrze się układa, średnio przepuszcza światło i charakteryzuje wysokim stopniem odporności na odbarwienia i blaknięcie.

 • Gładka

  Tkanina tunelowa do rolet rzymskich składa się w 100 % z poliestru. Posiada gotowe tunele na pręt (fiszbinę) oraz pętelki do przewlekania sznurka podciągającego. Odstęp między tunelami znajduje się co 20 cm. Szerokość belki tkaniny 190 cm. Gramatura 208 g/m2. Nie posiada atestu niepalności. Tkaninę można prać w temperaturze 30 stopni. Nie chlorować, można prasować. Prezentowana przez nas tkanina jest gęsto tkana ( tj. wieczorem z zewnątrz nie widać co jest w pomieszczeniu, natomiast w dzień jasne kolory tkanin rozpraszają promienie słoneczne, ale słońce nie razi - w pomieszczeniu jest jasno. Im ciemniejsza tkanina tym światła jest mniej.)